Okul Öncesi, Erken Yaş Eğitim

Piyano Eğitimi

Klasik Gitar Eğitimi

Pop Gitar Eğitimi

Elektro Gitar Eğitimi

Bas Gitar Eğitimi

Mandolin Eğitimi

Flüt Eğitimi

Şan & Solfej Eğitimi

Studyo Kayıt Teknikleri Eğitimi

Müzik Okullarına Hazırlık

Prova Stüdyosu

Kayıt Stüdyosu

Reklam & Cıngıl Müzikleri Hazırlama

Seçimler için Seslendirme Çözümleri

Profesyonel Seslendirme

Araç Seslendirme

Müzik Dökümanları

Online Alışveriş


ANDROMEDA MÜZİK & WEB HİZMETLERİ

Çamlıyol Cd. 26 / 1   Akçay - Edremit / BALIKESİR
Tel & Fax : 0 266 384 57 58 - 0 530 235 32 22
© Andromeda Müzik & Web Hizmetleri .
Ana Sayfa        Hakkımızda         İlkelerimiz       Çalışma Sistemimiz         Foto Galeri        Ulaşım        Kroki        İletisim
Web Tasarımı

Web Bakımı ve Güncelleme Hizmetleri

Forum & Portal Kurulumu

Yeni Ticaret Kanunu'na Ugun
Web Çözümleri

Domain & Hosting Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi Uygulamaları

Emlak Sitesi Uygulamaları

Kişisel Web Sitesi Uygulamaları

Akademik Personel Web Siteleri

Seçimler için Aday Tanıtım Uygulamaları

Kurumsal Veritabanı Uygulamaları

Green Screen Uygulamaları

Konuşan Web Sitesi Uygulamaları

Google & Arama Motorları Uyumlama

Google Reklamcılığı

Diğer Reklam Hizmetleri

Bilişim Çözüm Ortaklarımız


MÜZİK HİZMETLERİ
WEB  HİZMETLERİ
KURUMSAL VERİTABANI UYGULAMALARI
Çözüm ortağımız ,

Faktör Yazılım A.Ş

Telefon: +90 (850) 223 54 00
Faks: +90 (850) 223 54 00
E-posta: bilgi@faktoryazilim.com

Adres :
Bahçeşehir 2. Kısım
Boğazköy Cad. No:47 U4 D2
Başakşehir / İstanbul
ERP & MRP Çözümlerimiz
Bilgi Teknolojilerinin, hayatın hemen her alanında egemen olduğu günümüzde, aşırı rekabetçi ortam işletmeleri, kontrol edilebilirlik, yönetilebilirlik, verimlilik, maliyet ve optimizasyon gibi parametreleri daha kuvvetli ölçüde önemsemeye itmiştir.

Giderek daha kompleks bir içerik kazanan ve özellikle üretimin planlanması ve kontrolünde, otomasyon ve bilgi teknolojilerinin oynadığı hayati önemin, vizyon sahibi ve uzağı gören işletmeler tarafından kolay anlaşılması, bu alandaki yatırımları kaçınılmaz kılmıştır.
Vakıf Bilgi Sistemleri

POSEIDON Vakıf Bilgi Sistemi, çeşitli kurumların, kendi personelinin sosyal güvenlik, yardımlaşma ve dayanışma amaçlı olarak kurmuş oldukları, varlık esasına dayanan vakıf, sandık ya da derneklerinin; işletme, muhasebe ve hizmet otomasyonlarını sağlamaya yönelik entegre bir yazılım ürünüdür.

POSEIDON, paket bir program niteliğinde olmayıp, her kurumun personel sandığı ya da vakfının kendine özgü farklılıklarına uygun olarak, yeniden tasarımlanmaya olanak sağlayacak şekilde esnek bir mimariye sahiptir.
İnsan Kaynakları Yönetimi

Heracles, insan kaynakları yönetimi işlevlerinin, kaynak planlamasıyla başladığı görüşünden hareketle, insan odaklı iş planlamasıyla toplam kaliteyi hedefleyen; iş analizi, başvuru, değerlendirme, performans yönetimi, bordro, özlük işleri ve personel gibi temel fonksiyonları esas alan bir insan kaynakları yönetim sistemidir.

Bu alandaki hizmetlerimizi, FAKTÖR YAZILIM A.Ş. desteği ile vermekteyiz ...
Abone Bilgi ve Yönetim Sistemi

Abone Bilgi ve Yönetim Sistemimiz, abone ya da üyelik esasına dayalı, elektrik, su, ısı, doğal gaz vb. dağıtım işletmeleriyle, her türlü bakım ve servis hizmetlerinin üyelik takibi, bakım ve servis yönetimi, cari hesap işletme, faturalandırma gibi işlemlerinin entegre olarak gerçekleştirildiği yazılım otomasyon sistemidir.
Toplu Konut ve Site Yönetim Çözümlerimiz

Ortak yaşam kuralları ve hizmetlerine sahip site, kampüs ve uydukentler gibi toplu yaşam alanlarındaki yönetim fonksiyonuna katkıda bulunmak üzere, site yönetim otomasyonu olarak üretilmiş olan Site Yönetim Programı, üye-aidat bilgilerinin takibi, site hizmetlerinin yönetimi, gider ve harcamaların dağıtımı, aidat tahakkukları, ödemeler ve cari hesapların izlenmesi, tüketim ve hizmetlerin raporlanması ve bütün bunların muhasebeleştirilmesi konusunda, site yönetimlerinin çok önemli yardımcısı durumunda bir uygulama yazılımıdır.

Özel Projeler

Faktör Yazılım, proje yönetimi ve uygulamaları konusunda sahip olduğu uluslararası birikimle kurumların gereksinim duyacakları, etüt ve fizibilite çalışmalarının yapılması, sistem analizi ve tasarımları ile uygulama yazılımlarının geliştirilmesi konularında özel projeler üretmektedir.
FAKTÖR A.Ş. TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ PROJELER